Блог

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Katrs cilvēks dzīves laikā sastopās ar grūtībām un emocionāliem pārdzīvojumiem. Bieži vien risinājumu mēs atrodam pie saviem tuviniekiem-ģimenes, radiem vai draugiem. Bet ir cilvēki, kam nav ar ko izrunāties un būt uzklausītam. Ne tikai vientuļiem cilvēkiem, bet arī dažkārt cilvēkiem, kam ir ģimene, bet nav kontakta vai emocionālās saiknes ar ģimenes locekļkiem. Neuzticība bieži vien ir iemesls tam, ka cilvēks tur sevī smagumu. Jo ir pārliecināts, ka viņu nesapratīs.

Deju skolā sāk darboties psihologs, kas sniedz atbalstu-konsultējot individuāli vai grupā. Grupu terapija ir efektīga, jo cilvēks gūst atbalstu atrodoties blakus cilvēkiem ar līdzīgām problēmām. Viņš gūst drošības sajūtu, apzinoties, ka viņš nav viens, kas cieš un viņam ir vieglāk atvērties, izteikties tādu pašu cilvēku klātbūtnē.

Deju skolas direktore Kristina Jupika ir beigusi Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti, Psiholoģijas nodaļu. Ir ieguvusi Sociālo Zinātņu Bakalaura grādu Psiholoģijā. Kristīne ir izpētījusi 2 galvenās tēmas, kuras ir aprakstījusi savā bakalaura darbā 2013.gadā „Ēšanas traucējumu izpausmju saistība ar attieksmi pret ķermeņa tēlu dejotājiem 18-25 gadu vecumā”.

Šo tēmu viņa ir izvēlējusies un turpina palīdzēt cilvēkiem, kam ir problēmas ar sava ķermeņa tēla uztveri un attieksmi pret savu ķermeni, jo pati Kristina kopš bērnības nodarbojās profesionāli ar dejošanu, un 18 gadu vecumā sastapās ar šīm veselības grūtībām.

Mācoties LKK par deju kolektīva vadītāju, 1.kursā Kristīne cieta no psiholoģiskas slimības-Bulimia Nervosa(DSM-5). Lielāko savas dzīves daļu viņa pavadīja baleta un deju zālē pie spoguļiem, kas izraisīja viņai šo psiholoģisko traumu.

Beidzot LU psiholoģijas katedru, Kristīne pārvarēja slimību un ir gatava palīdzēt ik vienam, kas cieš no perfekcionisma un zema pašvērtējuma. Galvenais mērķis šīm psiholoģiskajām konsultācijām ir- sniegt atbalstu, celt pašvērtējumu, kā arī izmantojot dažādas mākslas pieejas iemīlēt savu ķermeņa tēlu.

Deju terapija- viens no efektīgākajiem veidiem, kā palīdzēt sev- ir deja. Dejojot cilvēks izpauž savas emocijas. Gan pozitīvās, gan negatīvās. Caur kustību cilvēks iepazīst savu ķermeni un it īpaši sievietes sāk iemīlēt savu figūru, kad redz spogulī, ka viņām sanāk. Kristīne palīdz ik vienam saskatīt sevī skaistumu, pārliecību, sievišķību un individualitāti.


Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Танцевальная школа SWAG в центре Риги предлогает девушкам за 40 танцы в разных стилях и направлениях. Мы учимся танцевать - латиноамериканский, цыганский танец, стрип-пластику, танец в стиле 30-х годов, в корсетах, сальса, аэробика, ритмика, основы классики. Мы соревнуемся и уже завоевали кубок со 2-м местом на круизном лайнере Tallink. Занятия проводятся на русском и латышском языках. 

Развитие женственности и чувственности в танце

Очень важно для женщины, для женской энергетики ТАНЦЕВАТЬ. Женственнось и женственные танцы заложены в нас природой. Просто надо не много потрудиться...
Женственность - это плавность линий, мягкость рук, грациозная осанка, взгляд с огоньком...
Каждое танцевальное направление над вашей женственностью работает по своему , индивидуально. Помимо всех остальных бонусов в виде похудения, хорошей гибгости, пластичности и растяжки , раскрывает сексуальность, делая ее не вульгарной ,а загадочной. Помогает почувствовать внутреннюю силу и уверенность в себе. Помогает научиться большей пластичности, раскрепостить, отпустить свое тело в танцевальный полет.
Классическая хореография дает базу для всех танцев (выворотность, приподнятый подбородок, развернутые плечи, втянутый живот, а так же сильные стройные ноги и стопы - делает грациозной осанку и легкий летящий шаг. 
Трудясь над своей пластичностью, восстанавливается позвоночник. Вы обретаете здоровое и красивое тело, совершенную осанкуи мудрость сознания - возрождение истинной женской природы, изначально заложенной в вас нашим Создателем и так "благополучно" забытой многими женщинами с возрастом, к великому сожалению.
Женская энергетика в танце
Женская энергетика в танце выплескивается чувственно, восстанавливая и омолаживая ваше тело, возвращая вас к полноценной Радостной жизни прекрасной Леди.

© 2021 All Rights Reserved. Powered by SWAG